Raspored i plan nastave

Raspored sati i predmeti u ljetnom semestru 2017.

Studij filozofije i teologije

Predavač Naziv predmeta Semestar Sati tjedno ECTS bodovi
PRVA GODINA
P. Vidović Opći uvod u Sveto Pismo Starog i Novog zavjeta 2 2+0 3
S. Fridl Uvod u kršćanstvo 2 2+0 3
D. Renić Filozofija spoznaje 2 4+2 6
I. Kordić Povijest filozofije srednjega vijeka 2 3+2 5
A. Franić Grčki jezik 2 1+0 2
S. Smoljo Uvod u psihologiju 2 2+0 3
I. Kordić Seminar iz filozofije 2 2+0 3

 

1. godina – dvorana I

 PonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetak
08.15 - 09.00Renić:
Filozofija spoznaje
Renić:
Filozofija spoznaje
Mišić:
Ranokršćan. filozofija
09.15 - 10.00Renić:
Filozofija spoznaje
Kordić*:
Seminar
Renić:
Filozofija spoznaje
Renić:
Filozofija spoznaje
Mišić:
Ranokršćan. filozofija
10.15 - 11.00Vidović:
Uvod u Bibliju
Kordić:
Seminar
Renić:
Filozofija spoznaje
Mišić:
Ranokršćan. filozofija
11.15 - 12.00Vidović:
Uvod u Bibliju
Kordić**:
Povijest fil. srednjega vijeka
Antunović/Fridl:
Uvod u kršćanstvo
12.15 - 13.00Kordić:
Povijest fil. srednjega vijeka
Antunović/Fridl:
Uvod u kršćanstvo
13.15 - 14.00Kordić:
Povijest fil. srednjega vijeka
Smoljo:
Uvod u psihologiju***
17.15Franić:
Grčki jezik

*Dvorana seminar III

**Dvorana seminar III

***Dvorana TS, petak, 13,30

 

Predavač Naziv predmeta Semestar Sati tjedno ECTS bodovi
DRUGA GODINA
A. Pavlović Filozofija o Bogu – Teodiceja 4 4+2 6
I. Kordić Povijest srednjovjekovne filozofije 4 3+2 5
I. Koprek Povijest suvremene filozofije 4 3+2 5
M. Čadek Socijalni nauk Crkve 4 2+0 3
Stanković Seminar 4 2+0 3

2. godina – dvorana II

 PonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtak
08.15 - 09.00Pavlović:
Filozofija o Bogu
09.15 - 10.00Pavlović:
Filozofija o Bogu
Pavlović:
Filozofija o Bogu
Pavlović:
Filozofija o Bogu
10.15 - 11.00Pavlović:
Filozofija o Bogu
Pavlović:
Filozofija o Bogu
Koprek:
Povijest suvremene filozofije
Čadek°°:
Socijalni nauk Crkve
11.15 - 12.00Koprek:
Povijest suvremene filozofije
Kordić:
Povijest fil. srednjega vijeka
Koprek:
Povijest suvremene filozofije
Čadek:
Socijalni nauk Crkve
12.15 - 13.00Kordić:
Povijest fil. srednjega vijeka
14.00Kordić:
Povijest fil. srednjega vijeka
Stanković°:
Seminar iz fil. o Bogu

°Dvorana seminar III

°°Dvorana 3. godine (015)

 

Predavač Naziv predmeta Semestar Sati tjedno ECTS bodovi
TREĆA, ČETVRTA I PETA GODINA
N. Bilić Biblijska egzegeza: Proroštvo i apokaliptika 6+8 4+0 6
S. Fužinato Biblijska egzegeza: Ivanovski spisi 6+8 2+2 6
T. Milikić Osnovna moralna teologija 6+8 4+0 6
M. Radan Bioetika 6+8 2+0 3
M. Čadek Socijalni nauk Crkve 6+8 2+0 3
I. Radak CIC: II knjiga 6+8 2+0 3
K. Koprek Sakralna glazba 6+8 2+2 3
I. Jurišić Sakralna umjetnost 6+8 2+0 3
F. Podgorelec Teologija duhovnosti 6+8 2+0 3
 I. Petrović Homiletika – kasnoantička retorika 6+8 2+0 3
  Seminar 6+8 3

3., 4. i 5. godina – teološka dvorana

 PonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetak
08.15 - 09.00Bilić
Biblijska egzegeza:
Proroštvo i apokaliptika
Milikić:
Osnovna moralna teologija
Fužinato:
Biblijska egzegeza
Ivanovski spisi
Bilić
Biblijska egzegeza:
Proroštvo i apokaliptika
09.15 - 10.00Bilić
Biblijska egzegeza:
Proroštvo i apokaliptika
Podgorelec: Teol. duhovnostiMilikić:
Osnovna moralna teologija
Fužinato:
Biblijska egzegeza
Ivanovski spisi
Bilić
Biblijska egzegeza:
Proroštvo i apokaliptika
10.15 - 11.00K. Koprek:
Sakralna muzika
Podgorelec: Teol. duhovnostiK. Koprek:
Sakralna muzika
Čadek°°°:
Socijalni nauk Crkve
Milikić:
Osnovna moralna teologija
11.15 - 12.00Jurišić:
Sakralna umjetnost
Petrović:
Homiletika
K. Koprek:
Sakralna muzika
Čadek:
Socijalni nauk Crkve
Milikić:
Osnovna moralna teologija
12.15 - 13.00Jurišić:
Sakralna umjetnost
Petrović:
Homiletika
13.15 - 14.00Radan°°°°:
Bioetika
Smoljo:
Uvod u psihologiju°°°°°

°°°Dvorana 3. godine (015)

°°°°Termin predavanja naknadno će biti oglašen

°°°°°Dvorana TS, petak, 13,30