Raspored i plan nastave

Raspored sati i predmeti u zimskom semestru 2017./18.

Studij filozofije i teologija

Predavač Naziv predmeta Semestar Sati tjedno Ukupno sati ECTS bodovi
PRVA GODINA
Pavlović Uvod u filozofiju 1 2+0 30 3
Volenik Uvod u religijske znanosti 1 2+0 30 3
Stančić Uvod u znanstveni rad 1 1+1 30 2
Renić/Novina Logika 1 3+1 60 5
Mišić Metafizika 1 4+2 90 6
Talanga Antička filozofija 3 3+2 75 5
Tadić Uvod u sociologiju 1 2+0 30 2
Nikić  Uvod u sociologiju  1  2+0 30 3
Franić  Latinski jezik  1  2+0 30 2

 

1. godina – dvorana I

 PonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetak
08.15 - 09.00Uvod u filozofijuMetafizikaMetafizikaUvod u religijske znanosti
09.15 - 10.00Uvod u psihologijuUvod u filozofijuMetafizikaMetafizikaUvod u religijske znanosti
10.15 - 11.00Uvod u psihologijuLogikaLogikaUvod u sociologijuPovijest antičke filozofije
11.15 - 12.00Povijest antičke filozofijeLogikaLogikaUvod u sociologijuPovijest antičke filozofije
12.15 - 13.00Povijest antičke filozofijeLatinski jezik*Metafizika
13.15 - 14.00Povijest antičke filozofijeLatinski jezikMetafizika

*Predavanje će biti u poslijepodnevnim satima. Naknadno će biti objavljen termin.

 

Predavač Naziv predmeta Semestar Sati tjedno Ukupno sati ECTS bodovi
DRUGA GODINA
Koprek Opća i individualna etika 3 3+2 75 4
Koprek/Ćuk Povijest filozof. novog vijeka 3 3+2 75 5
Kordić Filozofska antropologija 3 4+2 90 6
Mišić/Musa Povijest kršćanstva (I. i II.) 3 4+0 60 5
Mišić Patrologija i kršćanska arheologija 3 2+1 45 4
 Pavlović  Filozofija kulture 2 2+0 30 3
 Kordić  Seminar 3 2+0 30 3

2. godina – dvorana II

 PonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetak
08.15 - 09.00Opća i individualna etikaPovijest filozofije novog vijeka
09.15 - 10.00Opća i individualna etikaFilozofska antropologijaPovijest filozofije novog vijekaRanokršćanska književnost - Patrologija
10.15 - 11.00Opća i individualna etikaFilozofska antropologijaPovijest kršćanstva Povijest filozofije novog vijekaRanokršćanska književnost - Patrologija
11.15 - 12.00Filozofska antropologijaFilozofska antropologijaPovijest kršćanstva Ranokršćanska književnost - Patrologija
12.15 - 13.00Filozofska antropologijaPovijest kršćanstva Opća i individualna etika
13.15 - 14.00SeminarPovijest kršćanstva Opća i individualna etika

 

 

Predavač Naziv predmeta Semestar Sati tjedno Ukupno sati ECTS bodovi
TREĆA, ČETVRTA I PETA GODINA
Bilić Psalmi i mudrosne knjige 5, 7 i 9 4+0 60 6
Vidović Pavlovi spisi 5, 7 i 9 4+0 60 6
Gašpar Otajstvo Trojedinoga Boga 5, 7 i 9 4+0 60 6
Antunović Ekleziologija 5, 7 i 9 4+1 75 6
Lulić CIC: Liber I 5, 7 i 9 2+0 30 3
Volenik Pastoralna teologija 5, 7 i 9 2+0 30 3
Zečević Istočna teologija 5, 7 i 9 1+0 15 2
Nikić Mariologija 5, 7 i 9 1+0 15 2
Seminar 5, 7 i 9 2+0 30 2

3., 4. i 5. godina – teološka dvorana

 PonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetak
08.15 - 09.00MariologijaPavlovski spisiPsalmi i mudrosne knjige
09.15 - 10.00Pastoralna teologijaPavlovski spisiPsalmi i mudrosne knjigeEkleziologija**Otajstvo Trojedinoga Boga***
10.15 - 11.00Pastoralna teologijaIstočna teologijaPavlovski spisiEkleziologijaOtajstvo Trojedinoga Boga
11.15 - 12.00Psalmi i mudrosne knjigeIstočna teologijaPavlovski spisiEkleziologijaOtajstvo Trojedinoga Boga
12.15 - 13.00Psalmi i mudrosne knjigeCIC: Liber IEkleziologijaOtajstvo Trojedinoga Boga
13.15 - 14.00CIC: Liber I

**Predavanja će biti u bloku svaki drugi tjedan četvrtkom i petkom.

***Predavanja će biti u bloku svaki drugi tjedan četvrtkom i petkom.