Sveučilište u Rimu – Gregoriana

Filozofski teološki institut Družbe Isusove u Zagrebu

Studij filozofije i teologije

Nastavni program u zimskom semestru 2021./22.

Prva godina studija

PredavačNaziv kolegijaSemestarSatiECTS bodovi
ŠestakUvod u filozofiju123
StančićUvod u znanstveni rad11+12
GavrićAntička filozofija13+25
SkelacLogika13+15
MiščinOpća metafizika14+26
NikićUvod u psihologiju123
PeračkovićUvod u sociologiju122
VolenikUvod u religijske znanosti123
FranićLatinski jezik I12+23

1. godina – dvorana P14

  Vrijeme  PonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetak
08.15-9.00Šestak Uvod u filozofijuNikić Uvod u psihologiju (dv. P26 prizemlje Miščin Metafizika (predavanje) 
09.15-10.00Šestak Uvod u filozofijuNikić Uvod u psihologiju Miščin Metafizika (predavanje) 
10.15-11.00Gavrić (Aula 015) Povijest antičke filozofijeVolenik Uvod u rel. znanostiSkelac LogikaMiščin Metafizika (vj.)Skelac Logika
11.15-12.00Gavrić (Aula 015) Povijest antičke filozofijeVolenik Uvod u rel. znanostiSkelac LogikaMiščin Metafizika (vj.)Skelac Logika
12.15-13.00Gavrić (Aula 015) Povijest antičke filozofije Peračković Uvod u sociologijuStančić Uv. u znanstveni rad (dv. P26 prizemlje)Miščin Metafizika (predavanje)
13.15-14.00  Peračković Uvod u sociologijuStančić Uv. u znanstveni rad (dv. P26 prizemlje)Miščin Metafizika (predavanje)
  Franić Latinski jezik (u 17,15 )   

Druga godina studija

PredavačNaziv kolegijaSemestarSatiECTS bodovi
ĆukPovijest novovjekovne filozofije33+25
Koprek/ KolednjakOpća i individualna etika33+24
KordićFilozofska antropologija34+26
MišićPovijest kršćanstva I i II34+15
MišićPatrologija i kršćanska arheologija33+14
FužinatoHebrejski323
KordićSeminar323

2. godina – Aula (003)

VrijemePonedjeljak  Utorak  SrijedaČetvrtakPetak
08.15-9.00Koprek/ Kolednjak Opća i individualna etika (Aula 003)Kordić SeminarKordić Filozofska antropologija (dv. P26 prizemlje)Ćuk Povijest filozofije novog vijeka (Aula 003)Prof. dr. sc. A. Mišić Povijest kršćanstva  (Aula 003)
09.15-10.00Koprek/ Kolednjak Opća i individualna etika (Aula 003)Kordić SeminarKordić Filozofska antropologijaĆuk Povijest filozofije novog vijeka (Aula 003)Prof. dr. sc. A. Mišić Povijest kršćanstva (Aula 003)  
10.15-11.00Koprek/ Kolednjak Opća i individualna etika (Aula 003)Koprek/ Kolednjak Opća i individualna etika (Aula 003)Kordić Filozofska antropologijaĆuk Povijest filozofije novog vijeka (Aula 003) 
11.15-12.00Mišić Patrologija i kršćanska arheologija  Koprek/ Kolednjak Opća i individualna etika (Aula 003)Kordić Filozofska antropologijaFužinato Hebrejski (dv. P26 prizemlje) 
12.15-13.00Mišić Patrologija i kršćanska arheologija    Fužinato Hebrejski (dv. P26 prizemlje) 
13.15-14.00Ćuk Povijest filozofije novog vijeka (Aula 003)    
14.15-15.00Ćuk Povijest filozofije novog vijeka (Aula 003)  Prof. dr. sc. A. Mišić Povijest kršćanstva  (Aula 003) – 2 sata 

Treća, četvrta i peta godina studija

ProfesorNaziv predmetaSemestarSatiECTS
bodovi
NikolićSakramenti I (Euharistija,  Krštenje i potvrda)5+7+945
NikolićSakramenti I (Općenito)5+7+912
NikićEshatologija5+7+935
AntunovićTeologalne kreposti5+7+923
K. KoprekCrkvena glazbena kultura5+7+92
K. KoprekOsnove gregorijanskog pjevanja5+7+923
RadanPastoralna medicina5+7+923
JurišićCrkvena umjetnost5+7+923
SmiljanićSpecijalni moral: kreposti5+7+923
LulićCIC: L I5+7+923
MijatovićKatehetske vježbe5+7+923
 Seminar5+7+923

3., 4. i 5. godina – dvorana P 23

VrijemePonedjeljak  Utorak  SrijedaČetvrtakPetak
08.15-9.00Nikić EshatologijaNikolić Sakramenti INikolić Sakramenti IAntunović Teologalne kreposti 
09.15-10.00Nikić EshatologijaNikolić Sakramenti INikolić Sakramenti IAntunović Teologalne kreposti 
10.15-11.00Lulić CIC: LISmiljanić Spec.moral: krepostiJurišić Crkvena umjetnostMijatović Katehetske vježbe 
11.15-12.00Lulić CIC: LISmiljanić Spec.moral: krepostiJurišić Crkvena umjetnostMijatović Katehetske vježbe 
12.15-13.00     
13.15-14.00